Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Podhajski to kancelaria świadcząca usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz osób indywidualnych.

Kancelaria specjalizuje się głównie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego oraz w prowadzeniu windykacji od niesolidnych kontrahentów.

Kancelaria w swej podstawowej działalności gwarantuje swoim klientom kompleksową obsługę prawną, na którą składa się udzielanie porad prawnych, interpretacja i wyjaśnianie treści przepisów prawnych oraz ich zastosowania, przygotowywanie i opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych, występowanie w charakterze pełnomocnika w postępowaniu przed wszystkimi sądami oraz innymi organami orzekającymi i urzędami.

Prawnicy kancelarii posiadają szerokie doświadczenie w sporach sądowych. Każda sprawa prowadzona przez kancelarię traktowana jest indywidualnie. Do każdej sprawy angażowane są dobrane osoby. Zespoły tworzą prawnicy i przedstawiciele zawodów pokrewnych.

Stała współpraca z radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, komornikami, doradcami podatkowymi pozwala na prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej. Cechuje nas wszechstronność oraz nieustanne dostosowywanie działań do potrzeb Klientów. Nadrzędnym celem kancelarii jest zapewnienie Klientom w pełni profesjonalnej pomocy prawnej oraz fachowego doradztwa we wszelkich aspektach działalności, przy zachowaniu poufności i stałego kontaktu z Klientami mającego na celu informowanie ich o stanie prowadzonych spraw.

Kancelaria świadczy usługi przy wykorzystaniu wszelkich środków komunikowania, a kontakt z Klientem może być świadczony w każdym czasie ustalonym przez strony. Współpraca z każdym Klientem ustalana jest na podstawie indywidualnych uzgodnień, na podstawie których dostosowana jest do potrzeb Klienta, z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności oraz struktur w jakich Klient działa.

Radca Prawny Katowice Piotr Podhajski